FILET CLASSIC Lyžička na kávu

Neohodnotené
 
Zväčšiť
 
  • 1 z 2

Moderná a zároveň tradičná lyžička na kávu z kolekcie Filet Classic. Dĺžka 138 mm, hrúbka 2,5 mm.
Materiál: 18/10 chróm-nikel leštený, vhodný do umývačiek riadu

Dodacia lehota do 5 dní

Dostupnosť Na objednávku
€3,81    
Kategória Filet Classic
 

FILET CLASSIC Lyžička na kávu

Moderný a zároveň tradičný príbor Filet Classic sa svojimi proporciami a jemným reliéfom, rámujúcim  držadlo tohto výrazného klasického príboru, stáva veľmi príjemným na používanie. Je zhotovený z kvalitnej chróm-niklovej ocele, odolnej voči korózii s leštenou povrchovou úpravou. Tvar príboru pochádza z čias Rakúsko-Uhorska a prešiel len minimálnymi tvarovými úpravami.

Naši alchymisti
Spoločnosť  Berndorf Sandrik s vyše 170-ročnou tradíciou, sa špecializuje na výrobu sortimentu stolovacieho príboru od klasických modelov (často vyrábaných zo striebra) až po najmodernejší dizajn. História fabriky sa začala písať v roku 1895. Spočiatku sa špecializovala na výrobu príborov  z rýdzeho striebra. V roku 1897 sa stal Berndorf kráľovským a cisárskym dvorným dodávateľom. Získaním takéhoto prestížneho postavenia sa stali príbory z Berndorfu mimoriadne žiadané v hoteloch a gastronomických podnikoch v celej Rakúsko-uhorskej monarchii a tiež v lodných a železničných spoločnostiach. Začiatkom 20. storočia začal Berndorf spolupracovať so známymi umelcami z Viedenských dielní, ktorí  prispeli svojimi dobovými ale aj odvážnymi návrhmi k vývoju nových dizajnových línií.

Naše odporúčanie
Aby vás veci s dušou tešili a mohli vám dobre a dlho slúžiť, venujte prosím pozornosť týmto upozorneniam.
Príbory si vyžadujú osobitnú starostlivosť. Na príboroch by nemali zaschnúť kúsky potravín, čo môže spôsobiť stratu lesku príboru. Odporúčame príbory hneď po jedle umyť a poutierať. 
Príbor je vhodný do umývačky riadu. Neodporúčame však umývať v jednom koši umývačky riadu spolu príborové diely z chróm-niklovej ocele 18/10 a chrómovej ocele 18/0.

Dĺžka lyžičky 138 mm
Hrúbka 2,5 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.